Przejdź do treści

Reklamy wideo

Tworzymy kreacje reklamowe, które sprzedają.

Agencja Vidi jest miejscem, w którym produkty naszych partnerów biznesowych, spotykają się z nieograniczoną wyobraźnią twórców.

Dostarczamy multimedialne treści reklamowe nagrane w technologii UGC (user generated content) przez zwykłych użytkowników.

Kampanie reklamowe z wykorzystaniem naszych reklam zwiększają sprzedaż i finalny zysk firmy.

Jak wygląda proces?

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Wideoreklamy UGC

Zajmujemy się tworzeniem reklam wideo, które sprzedają i zwiększają konwersję w płatnych kampaniach reklamowych.

Są to reklamy User Generation Content, czyli treści tworzone przez końcowych użytkowników – zwykłych ludzi, z którymi łatwo się porównać i uosobić. W wideo reklamach pokazujemy, jak wykorzystujemy dany produkt w codziennym życiu – mogą to być unboxingi, instruktaże obsługi, pokazanie zastosowań lub korzyści wynikających z posiadania produktu.

Badania marketingowe i nasze doświadczenie pokazują, że krótkie reklamy wideo tworzone w technologii UGC są obecnie jednym z najefektywniejszych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż.

Dzięki naszym kreacjom przedsiębiorcy osiągają wyższe rezultaty marketingowe i nie przepalają budżetów reklamowych na nieefektywne formy. 

Chcemy pomóc również Tobie! Wyślij nam swój produkt, a otrzymasz od nas w ciągu kilku dni przygotowaną kreację reklamową!

Sprawdź nasze rozwiązania

Pojedyncza kreacja

Reklama dla jednego produktu
498
398
  • Stworzenie reklamy wideo
  • Opublikowanie filmu na naszych platformach
  • Kampania reklamowa o wartości 50 zł w social mediach

Pakiet 10 kreacji

Zestaw reklam dla 10 produktów
4980
3198
  • 10 kreacji reklam wideo
  • Darmowa promocja produktów na naszych platformach
  • Kampania reklamowa o wartości 400 zł w social mediach

Co obejmuje cena?

Tworzymy kreacje reklamowe

Razem z zespołem pracujemy nad najlepszymi kreacjami reklamowymi Twojego produktu. Nagrywamy krótkie filmy w technologii UGC, aby dostosować reklamy do aktualnych trendów i zwiększyć ich konwersję.

Publikujemy filmy na nasze platformy

Na naszych social mediach posiadamy łącznie ponad 50 tys. obserwujących (z czego 92% to użytkownicy z Polski). To wspaniała okazja, aby dotrzeć z Twoim produktem do nowych osób.

Płacimy za kampanię reklamową

Naprawdę! Działamy głównie dzięki zadowolonym klientom i stałym współpracom, dlatego chcemy, aby inwestycje w nasze reklamy zwracały się klientom w ekspresowym tempie. Zwykle trwa to 4-5 dni!

Nie kupuj kota w worku.

Przetestuj nasze usługi zupełnie za darmo!

Prosta piłka – pierwsza reklama zupełnie za darmo!

Nasza strategia tworzenia reklam

Tworząc nasze kreacje reklamowe wykorzystujemy aktualnie panujące na rynku trendy, aby tworzone przez nas treści miały jak największe zasięgi w sieci.

Projektując scenariusz filmowy zwracamy szczególną uwagę na prostotę przekazu, ale również na jego atrakcyjność.

Dla każdego produktu poszukujemy kreatywnego pomysłu na jego przedstawianie. Mogą to być szeroko znane unboxingi, przedstawienie możliwości użycia artykułów, bądź ciekawa recenzja. 

Specjalizujemy się w kreacjach reklamowych dostosowanych do płatnych kampanii na takich portalach, jak TikTok, YouTube, Instagram i Facebook

Wykonujemy tygodniowo dziesiątki kreacji filmowych. Pracujemy nad różnymi stylami i modyfikacjami, aby sprawdzać, co działa najlepiej na danych platformach społecznościowych.

Aby lepiej zrozumieć, co przemawia do Twojej grupy docelowej, skonfigurujemy kampanię reklamową na naszym koncie i przetestujemy ją na określonej kwocie. Dzięki temu unikniesz przepalenia budżetu reklamowego na źle dobrane kreacje.

Jeżeli wcześniej nie korzystałeś z płatnych reklam na Facebooku, Instagramie lub TikToku – nie ma żadnego problemu! Nasz specjalista spotka się z Tobą zdalnie i pomoże Ci skonfigurować kampanie reklamowe, a także odpowie na ewentualne pytania związane z reklamami.

Nasza Agencja stawia na nieszablonowe podejście w kwestii reklam wideo, co mocno przyciąga uwagę konsumentów.

Stawiamy nacisk na kreatywne przedstawienie produktu, aby zwiększyć skuteczność kampanii reklamowych naszych klientów.

Tworzenie filmów jest naszą pasją. W każdy projekt, który realizujemy wkładamy mnóstwo pozytywnej energii i serca.

Prowadząc kanał na TikToku nauczyliśmy się, jak zdobywać duże zasięgi, dzięki tworzeniu interesujących treści reklamowych. Zauważyliśmy, że odbiorcy chętnie oglądają filmy pokazujące praktyczne zastosowanie produktu. Zwłaszcza, gdy treść jest stworzona przez zwykłego użytkownika – takiego samego, jak potencjalny klient.

Nie kupuj kota w worku.

Przetestuj nasze usługi zupełnie za darmo!

Prosta piłka – pierwsza reklama zupełnie za darmo!

Zobacz nasze realizacje

Unikatowy styl reklamy Twojego produktu

Zgłebiamy temat

Korzystamy z podjeścia opartego na danych dzięki czemu wiemy, że regularna publikacja treści jest promowane przez algorytmy platform społecznościowych.  Tworząc nowe filmy codziennie, dbamy  o ciągłe pozycjonowanie naszych materiałów a następnie pozwalamy reklamą mówić za siebie. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

TO JESZCZE NIE JEST ZEDYTOWANE  !!!!TO JESZCZE NIE JEST ZEDYTOWANE  !!!!
Korzystamy z podjeścia opartego na danych dzięki czemu wiemy, że regularna publikacja treści jest promowane przez algorytmy platform społecznościowych.  Tworząc nowe filmy codziennie, dbamy  o ciągłe pozycjonowanie naszych materiałów a następnie pozwalamy reklamą mówić za siebie.

TO JESZCZE NIE JEST ZEDYTOWANE  !!!!